Sedež: (05) 335 81 00, POŠ Ledine: (05) 333 29 83 o-ms.ng@guest.arnes.si

Pogovorne ure

Starši sproti spremljate učni uspeh in napredek otroka na pogovornih urah in roditeljskih sestankih. Prosimo, da vašo udeležbo na pogovornih urah najavite razredniku, kar bo pripomoglo k učinkovitejši izpeljavi pogovornih ur.

Razpored pogovornih ur za šolsko leto 2022/23.

MATIČNA ŠOLA

UčiteljKdaj – DopoldanskeKje – DopoldanskeKje – Popoldanske
Marina Rabzeljpon., 6. šolska uraTJA 2TJA 2
Katjuša Batičpon., 2. šolska uraZGOZGO
Mateja Jarc Mickovskipon., 3. šolska urakabinet ŠPO3multimedija
Kaja Gomiščekpet., 4. šolska uramultimedija5. C
Tanja Čuturapon., 3. šolska uraGEOGEO
Hermina Ličentor., 4. šolska urakabinet MATkabinet MAT
Tanja Kogojtor., 1. šolska uraMAT 3MAT 3
Tatjana Boscarolpet., 4. šolska urakabinet MATMAT 1
Onorina Milostpon., 4. šolska ura5. D5. D
Valentina Volktor., 2. šolska uraGOS5. A
Petra Brankovičpet., 2. šolska urakabinet MATMAT 2
Jasmina Mikuličtor., 3. šolska uraTJA 1TJA 1
Martina Bratužtor., 5. šolska urakabinet KEMNAR
Jože Štrukeljsre., 3. šolska uraTIT 2TIT 2
Darja Kaščekpon., 3. šolska uraKEM kabinet KEM
Laura Ozebektor., 3. šolska uraGOSGOS
Nina Rogeljapet., 4. šolska uraSLJ 1kabinet SLJ
Špela Šušanjpon., 2. šolska uraGOSSLJ 2
Alenka Čeliktor., 1 šolska uraSLJ 1SLJ 1
Mojca Kuharčet., 4. šolska uraTJA 38. B
Teja Žerjalsre., 4. šolska uraGOS5. B
Aleš Bremecpon., 5. šolska urakabinet ŠPO 1kabinet ŠPO 1
Neža Markočičsre., 3. šolska uraRAČ uč.multimedija
Maja Mačeksre., 5. šolska urakabinet SLJkabinet SLJ
Aneja Przybylski Ličenpon., 2. šolska uramultimedijamultimedija
Tanja Batistič Poljšakčet., 3. šolska uraLUMLUM
Barbara Markič Gerbecpet., 4. šolska uraSLJ 3SLJ 3
Suzana Harejčet., 4. šolska uragovorilnicagovorilnica
Andrej Minkužtor., 1. šolska uraTIT 1TIT 1
Eleonora Ipavec Šaverpet., 3. šolska uraGUMGUM
Vasja Zajcpon., 2. šolska urakabinet ŠPO 3kabinet ŠPO 3
Peter Figeljtor., 2. šolska urakabinet ŠPO 1
Ana Kašček Bučinelčet., 4. šolska uraKEMKEM
Mirjam Vugačet., 4. šolska urakabinet ŠPO 25. D
Jasna Fornazaričpon., 3. šolska uramultimedijamultimedija
Iris Mohoričpet., 3. šolska uraGOS4. A
Jasna Besednjakčet., 3. šolska uraBIOBIO
Jana Sušanjpon., 5. šolska uramultimedijamultimedija
Maja Bulgintor., 6. šolska urakabinet MATkabinet MAT
Jana F. Bremecpon., 4. šolska urakabinet TIT4. B
Karmen Plesničarpon., 2. šolska urastrokovna knj.strokovna knj.
Jasna Černictor., 5. šolska uramultimedijaGOS
Mojca Klinecpisarna POM.

OŠ LEDINE

UčiteljKdaj
Ljubinka Popovićsreda, 5. šolska ura
Elizabeta Humarponedeljek , 5. šolska ura
Tanja Gulintorek, 4. šolska ura
Irena Pucponedeljek  , 5. šolska ura
Anja Prinčičtorek, 6. šolska ura
Magda Fajdigačetrtek, 5. šolska ura
Tina Rajkosreda, 2. šolska ura
Sonja Abramičponedeljek, 6. šolska ura
Žanet Pavlicatorek, 4. šolska ura
Teheira L. Boltersteinčetrtek, 3. šolska ura
Anika Preslčetrtek, 3. šolska ura
Neva Polanctorek , 4. šolska ura
Laura Debeljakčetrtek, 4. šolska ura
Florjana Podgornikponedeljek, 5. šolska ura
Janja Kapeljtorek, 5. šolska ura
Barbara Koncutponedeljek, 5. šolska ura
Danjela Šinigojponedeljek, 5. šolska ura
Tina Jarcčetrtek, 5. šolska ura
Keli Pintarponedeljek, 3. šolska ura
Polona Križajtorek , 5. šolska ura
Martina Fabčičpetek, 5. šolska ura
Mateja Bavčarčetrtek, 4. šolska ura
Monika ž. Kokoravecsreda, 2. šolska ura
Nadja Živecsreda, 4. šolska ura
Suzana Pertovtsreda, 4. šolska ura
Nejka Podplatanponedeljek, 4. šolska ura
Ivo Devetakčetrtek, 5. šolsko uro
Dostopnost