Sedež: (05) 335 81 00, POŠ Ledine: (05) 333 29 83 o-ms.ng@guest.arnes.si

Učitelji

Učitelji v šolskem letu 2021/22

Prvo triletje – Podružnična šola Ledine

Aneja Przybylski Ličenanejapl@osms.si
Anika Preslanikap@osms.si
Anja Prinčičanjap@osms.si
Barbara Koncutbarbarak@osms.si
Elizabeta Humarelizabetah@osms.si
Florjana Podgornikflorjanap@osms.si
Irena Pucirenap@osms.si
Janja Kapeljjanjak@osms.si
Katja Klanjščekkatjak@osms.si
Keli Pintarkelip@osms.si
Laura Debeljaklaurad@osms.si
Ljubinka Popovićljubinkap@osms.si
Magda Fajdigamagdaf@osms.si
Martina Fabčičmartinaf@osms.si
Mateja Bavčarmatejab@osms.si
Monika Žigon Kokoravecmonikazk@osms.si
Nadja Živecnadjaz@osms.si
Neva Polancnevap@osms.si
Polona Križajpolonak@osms.si
Sonja Abramičsonjaa@osms.si
Suzana Pertovtsuzanap@osms.si
Tanja Gulintanjag@osms.si
Teheira Leskovar Boltersteinteheiralb@osms.si
Teja Žerjaltejaz@osms.si
Tina Jarctinaj@osms.si
Tina Rajkotinar@osms.si
Žanet Pavlicazanetp@osms.si
Danjela Šinigojdanjelas@osms.si

Drugo triletje (4., 5. razred) – Matična šola

Mateja Jarc Mickovskimatejajm@osms.si
Andrej Minkužandrejm@osms.si
Anja Pračekanjapr@osms.si
Iris Mohoričirism@osms.si
Jana Filej Bremecjanafb@osms.si
Jana Sušanjjanas@osms.si
Jasmina Mikulićjasminam@osms.si
Jasna Besednjakjasnab@osms.si
Jasna Černicjasnac@osms.si
Kaja Gomiščekkajag@osms.si
Laura Ozebeklaurao@osms.si
Marina Rabzeljmarinar@osms.si
Mirjam Vugamirjamv@osms.si
Mojca Kuharmojcaku@osms.si
Onorina Milostonorinam@osms.si
Suzana Harejsuzanah@osms.si
Tanja Batistič Poljšaktanjabp@osms.si
Tarin Turk Cinktarint@osms.si
Valentina Volkvalentinav@osms.si
Leon Schillingleons@osms.si
Jaka Minkužjakam@osms.si

Drugo in tretje triletje (6., 7., 8., 9. razred) – Matična šola

Alenka Čelikalenkac@osms.si
Aleš Bremecalesb@osms.si
Ana Kašček Bučinelanaka@osms.si
Andrej Minkužandrejm@osms.si
Sara Krošeljsarak@osms.si
Darja Kaščekdarjak@osms.si
Eleonora Ipavec Šavereleonorais@osms.si
Hermina Ličenherminal@osms.si
Jasmina Mikulićjasminam@osms.si
Jasna Besednjakjasnab@osms.si
Jasna Černicjasnac@osms.si
Jože Štrukeljjozes@osms.si
Kaja Gomiščekkajag@osms.si
Katjuša Batičkatjusaa@osms.si
Laura Ozebeklaurao@osms.si
Maja Mačekmajam@osms.si
Marina Rabzeljmarinar@osms.si
Martina Bratužmartinab@osms.si
Mirjam Florijančičmirjamf@osms.si
Mojca Klinecmojcak@osms.si
Mojca Kuharmojcaku@osms.si
Nataša Štrancarnatasas@osms.si
Petra Brankovičpetrab@osms.si
Suzana Harejsuzanah@osms.si
Špela Sušanjspelas@osms.si
Tanja Batistič Poljšaktanjabp@osms.si
Tanja Čuturatanjac@osms.si
Tanja Kogojtanjak@osms.si
Tatjana Boscaroltatjanab@osms.si
Tina Žerjaltinaz@osms.si
Vasja Zajcvasjaz@osms.si
Peter Figeljpeterf@osms.si
Barbara Markič Gerbecbarbaramg@osms.si
Jaka Minkužjakam@osms.si

Dostopnost