Sedež: (05) 335 81 00, POŠ Ledine: (05) 333 29 83 o-ms.ng@guest.arnes.si

Vizitka – Učitelji

Učitelji v šolskem letu 2019/20

Prvo triletje – Podružnična šola Ledine

Aneja Przybylski Ličen anejapl@osms.si
Anika Presl anikap@osms.si
Anja Prinčič anjap@osms.si
Barbara Koncut barbarak@osms.si
Elizabeta Humar elizabetah@osms.si
Florjana Podgornik florjanap@osms.si
Irena Puc irenap@osms.si
Janja Kapelj janjak@osms.si
Katja Klanjšček katjak@osms.si
Keli Pintar kelip@osms.si
Laura Debeljak laurad@osms.si
Ljubinka Popović ljubinkap@osms.si
Magda Fajdiga magdaf@osms.si
Martina Fabčič martinaf@osms.si
Mateja Bavčar matejab@osms.si
Monika Žigon Kokoravec monikazk@osms.si
Nadja Živec nadjaz@osms.si
Neva Polanc nevap@osms.si
Polona Križaj polonak@osms.si
Sonja Abramič sonjaa@osms.si
Suzana Pertovt suzanap@osms.si
Tanja Gulin tanjag@osms.si
Teheira Leskovar Bolterstein teheiralb@osms.si
Teja Žerjal tejaz@osms.si
Tina Jarc tinaj@osms.si
Tina Rajko tinar@osms.si
Žanet Pavlica zanetp@osms.si

 

Drugo triletje (4., 5. razred) – Matična šola

Albert Pušnar albertp@osms.si
Andrej Minkuž andrejm@osms.si
Anja Praček anjapr@osms.si
Iris Mohorič irism@osms.si
Jana Filej Bremec janafb@osms.si
Jana Sušanj janas@osms.si
Jasmina Mikulić jasminam@osms.si
Jasna Besednjak jasnab@osms.si
Jasna Černic jasnac@osms.si
Kaja Gomišček kajag@osms.si
Laura Ozebek laurao@osms.si
Marina Rabzelj marinar@osms.si
Mirjam Vuga mirjamv@osms.si
Mojca Kuhar mojcaku@osms.si
Onorina Milost onorinam@osms.si
Suzana Harej suzanah@osms.si
Tanja Batistič Poljšak tanjabp@osms.si
Tarin Turk Cink tarint@osms.si
Valentina Volk valentinav@osms.si

 

Drugo in tretje triletje (6., 7., 8., 9. razred) – Matična šola

Alenka Čelik alenkac@osms.si
Aleš Bremec alesb@osms.si
Ana Kašček Bučinel anaka@osms.si
Andrej Minkuž andrejm@osms.si
Sara Krošelj sarak@osms.si
Darja Kašček darjak@osms.si
Eleonora Ipavec Šaver eleonorais@osms.si
Hermina Ličen herminal@osms.si
Jasmina Mikulić jasminam@osms.si
Jasna Besednjak jasnab@osms.si
Jasna Černic jasnac@osms.si
Jože Štrukelj jozes@osms.si
Kaja Gomišček kajag@osms.si
Katjuša Batič katjusaa@osms.si
Laura Ozebek laurao@osms.si
Maja Maček majam@osms.si
Marina Rabzelj marinar@osms.si
Martina Bratuž martinab@osms.si
Mirjam Florijančič mirjamf@osms.si
Mojca Klinec mojcak@osms.si
Mojca Kuhar mojcaku@osms.si
Nataša Štrancar natasas@osms.si
Petra Brankovič petrab@osms.si
Suzana Harej suzanah@osms.si
Špela Sušanj spelas@osms.si
Tanja Batistič Poljšak tanjabp@osms.si
Tanja Čutura tanjac@osms.si
Tanja Kogoj tanjak@osms.si
Tatjana Boscarol tatjanab@osms.si
Tina Žerjal tinaz@osms.si
Vasja Zajc vasjaz@osms.si