Skoči na glavno vsebino
Sedež: (05) 335 81 00, POŠ Ledine: (05) 333 29 83 o-ms.ng@guest.arnes.si

Z veseljem sporočamo, da so učenke (Edina Bedić, Dalia Fileković in Teja Batistič) pod mentorstvom učiteljice Tanje Batistič Poljšak, dosegle SREBRNO PRIZNANJE na mednarodnem bienalu OTROŠKEGA PROSTORSKEGA OBLIKOVANJA “PO FABBIANIJEVIH POTEH”.

Učenke so iskale svoje rešitve v oblikovanju prostora. Letos se je natečaja udeležilo 408 učencev z 287 likovnimi deli. Izbrano je bilo 58 kolekcij z vseh likovnih področij. Sodelovali so osnovnošolci in predšolski otroci Slovenije, Avstrije, Italije, Srbije in Kanade. Na razstavo je bilo izbranih 69 likovnih del.

Razstava nagrajenih del je v galeriji v Štanjelu. Na naši šoli, pa si lahko v šolski galeriji pred zbornico ogledate likovna dela vseh naših učencev, ki so sodelovali na likovnem natečaju.

Dostopnost