Skoči na glavno vsebino
Sedež: (05) 335 81 00, POŠ Ledine: (05) 333 29 83 o-ms.ng@guest.arnes.si

Šolski sklad naše šole prisrčno vabi na že tradicionalno dobrodelno prireditev Ključ za upanje, ki bo potekala v torek, 14. 3. 2023, ob 17. uri v dvorani OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica. Nastopili bodo učenci POŠ Ledine in OŠ Milojke Štrukelj, gost večera bo kantavtor Adi Smolar,  povezovalka pa Anja Suska. V zameno za prostovoljni prispevek boste dobili simbolični ključek – ključek za upanje v boljši jutri za vse naše učence in številko, s katero boste imeli možnost dobiti praktično nagrado. Prispevek bo namenjen nakupu nadstandardne opreme za kakovostnejši pouk.

Pomagam jaz,
Pomagaš ti –
Ključ za upanje smo mi!

Organizator prireditve Jasna Černic in upravni odbor šolskega sklada OŠ Milojke Štrukelj.

Dostopnost