Skoči na glavno vsebino
Sedež: (05) 335 81 00, POŠ Ledine: (05) 333 29 83 o-ms.ng@guest.arnes.si

V letošnjem šolskem letu je tekmovanje iz kemije potekalo v treh stopnjah. Najboljši učenci iz šolskega tekmovanja so se uvrstili na regijsko tekmovanje, ki je potekalo na OŠ Fran Erjavec v Novi Gorici. Iz naše šole se je uvrstilo 13 učencev. Naloge so zelo uspešno reševali in kar enajst učencev je prejelo bronasto Preglovo priznanje, šest pa se jih je uvrstilo na državno tekmovanje. Ti učenci so: Julija Modrijan, Lovro Ličen, Matija Peršolja, Lana Hönn, Brina Bizjak, Nika Mamič, Tisa Božič, Neisha Bratina, Laura Muren Bratuž, Maša Šavli in Mia Adamič.

Državno tekmovanje je potekalo 7. maja na FKKT v Ljubljani. Na tekmovanje smo se odpravili skupaj z učenci OŠ Šempas in učenkama iz OŠ Šempeter in OŠ Renče.Naši učenci so ponovno pokazali izjemno znanje in prav vsi dobili Preglovo priznanje in sicer:– zlato Preglovo priznanje:  Julija Modrijan in Lana Honn, – srebrno Preglovo priznanje:  Brina Bizjak, Lovro Ličen, Matija Peršolja in Mia Adamič. Iskrene čestitke!

Učiteljica kemije Darja Kašček

Dostopnost