Sedež: (05) 335 81 00, POŠ Ledine: (05) 333 29 83 o-ms.ng@guest.arnes.si

Učitelji

Učitelji v šolskem letu 2022/23

1.1  Strokovni delavci, ki poučujejo od 1. do 5. razreda

Osnovna šola Milojke Štrukelj, Podružnična osnovna šola Ledine – 1. TRILETJE in 4. razred

Učitelj-icaPredmet/VIZ-delo/področje delaRazred
Barbara Koncutrazredni pouk1. a
Elizabeta Humarrazredni pouk / drugi strok. delavec1. a
Danjela Šinigojrazredni pouk1. b
Irena Pucrazredni pouk / drugi strok. delavec1. b
Tina Jarcrazredni pouk1. c
Magda Fajdigarazredni pouk / drugi strok. delavec1. c
Janja Kapeljrazredni pouk1. d
Polona Križajrazredni pouk / drugi strok. delavec1. d
Keli Pintarrazredni pouk2. a
Ljubinka Popovićrazredni pouk2. b
Tanja Gulinrazredni pouk2. c
Anja Prinčičrazredni pouk2. d
Neva Polancrazredni pouk3. a
Mateja Bavčarrazredni pouk3. b
Nejka Podplatanrazredni pouk3. c
Anika Preslrazredni pouk3. d
Teheira L. Boltersteinrazredni pouk3. d
Žanet Pavlicarazredni pouk, tuj jezik – angleščina/
Suzana Pertovtrazredni pouk4. c

Podružnična osnovna šola Ledine – Strokovni delavci v oddelkih podaljšanega bivanja

Učitelj-icaPredmet/VIZ-delo/področje delaSkupina
 razredni pouk/podaljšano bivanje1. a
Monika Žigon Kokoravecrazredni pouk/podaljšano bivanje1. b
 razredni pouk/podaljšano bivanje1. c
Sonja Abramičrazredni pouk/podaljšano bivanje1. d
Martina Fabčičrazredni pouk/podaljšano bivanje2. a
Kombinacijapodaljšano bivanje2. b
Kombinacijapodaljšano bivanje2. c
Tina Rajkorazredni pouk/podaljšano bivanje2. d
Florjana Podgornikrazredni pouk/podaljšano bivanje3. a
Ivo Devetakučitelj ŠPO/podaljšano bivanje3. b
Laura Debeljakrazredni pouk/podaljšano bivanje3. c
Kombinacijapodaljšano bivanje3. d
Nadja Živecrazredni pouk/podaljšano bivanje4. c

Osnovna šola Milojke Štrukelj, matična šola – 2. TRILETJE, razredna stopnja

Učitelj-icaPredmet/VIZ-delo/področje delaRazred
Iris Mohoričrazredna učiteljica4. a
Jana Filej Bremecrazredna učiteljica4. b
Valentina Volkrazredna učiteljica5. a
Teja Žerjalrazredna učiteljica5. b
Kaja Gomiščekrazredna učiteljica5. c
Onorina Milostrazredna učiteljica5. d
Aneja Przybylski Ličenrazredna učiteljica; TJA4., 5. r
Jasna Černicrazredna učiteljica; N1I4. r
Mojca Kuharpredmetna učiteljica; N2I5. r
Aleš Bremecpredmetni učitelj; ŠPO5. r

Osnovna šola Milojke Štrukelj, matična šola –Strokovni delavci v oddelkih podaljšanega bivanja

Učitelj-icaPredmet/VIZ-delo/področje delaSkupina
Jana Sušanjrazredni pouk/podaljšano bivanje4. a
Jasna Černicrazredni pouk/podaljšano bivanje4. b
Aneja Przybylski Ličenrazredni pouk/podaljšano bivanje5. a
Tarin Turk Cinkrazredni pouk/podaljšano bivanje5. b
Laura Ozebekpredmetni pouk/podaljšano bivanje5. c
Mirjam Vugarazredni pouk/podaljšano bivanje5. d

 

1.2  Strokovni sodelavci, ki poučujejo od 6. do 9. razreda

RazredRazrednik/sorazrednikPredmet/VIZ-delo/področje dela
6. aŠpela Sušanj;predmetna učiteljica; SLJ, IP
6. bTanja Kogoj;predmetna učiteljica; MAT, FIZ, IP
6. cMartina Bratuž;predmetna učiteljica; NAR, GOS, IP
6. dJasna Besednjak;predmetna učiteljica; BIO, NAR, GOS, IP
7. aTatjana Boscarolpredmetna učiteljica; MAT
7. bJasmina Mikulićpredmetna učiteljica; TJA
7. cBarbara Markič Gerbecpredmetna učiteljica; SLJ
7. dPeter Figeljpredmetni učitelj; ŠPO IP
8. aMarina Rabzeljpredmetna učiteljica; TJA
8. bMojca Kuharpredmetna učiteljica; TJA, NIP, IP
8. cHermina Ličenpredmetna učiteljica; MAT, FIZ
8. dTanja Čuturapredmetna učiteljica;  ZGO, GEO, IP
9. aKatjuša Batičpredmetna učiteljica; ZGO, IP
9. bJože Štrukeljpredmetni učitelj; TIT, FIZ, IP
9. cAna Kašček Bučinelpredmetna učiteljica; ŠPO, IP
9. dVasja Zajcpredmetni učitelj; ŠPO, IP

Predmetna stopnja – učitelji nerazredniki

Mojca Klinecpredmetna učiteljica; BIO
Alenka Čelikpredmetna učiteljica; SLJ
Eleonora Ipavec Šaverpredmetna učiteljica; GUM, OPZ, MPZ
Laura Ozebekpredmetna učiteljica; GOS, IP
Tanja Batistič Poljšakpredmetna učiteljica; LUM, IP
Suzana Harejpredmetna učiteljica; MAT, IP
Aleš Bremecpredmetni učitelj; ŠPO
Maja Mačekpredmetna učiteljica; SLJ
Andrej Minkužpredmetni učitelj; TIT, LUM, IP
Mateja Jarc Mickovskipredmetna učiteljica; TJA
Nina Rogeljapredmetna učiteljica; SLJ
Petra Brankovičpredmetna učiteljica; MAT, TIT, IP
Darja Kaščekpredmetna učiteljica; KEM, GOS, IP
Jasna Fornazaričpredmetna učiteljica; ZGO
Maja Bulginpredmetna učiteljica; MAT, FIZ
Alenka Krapežlaborantka
Dostopnost