Skoči na glavno vsebino
Sedež: (05) 335 81 00, POŠ Ledine: (05) 333 29 83 o-ms.ng@guest.arnes.si

V soboto 4. 6. je v Novi Gorici potekal festival Dežela prijateljev. Del pestrega dogajanja smo bili tudi predstavniki naše šole. Na podružnici Ledine so učenci razredne stopnje  barvali kamenčke prijateljstva, ki smo jih, v zameno za prispevek, podarili mimoidočim. Zbrane prispevke smo namenili šolskemu skladu.

Na naši stojnici sta se poleg učencev, staršev in nekdanjih delavcev šole, ustavila tudi župan Klemen Miklavič in podžupan Simon Rosič. Pohvalila sta predvsem naše prostovoljce – učence višjih razredov, ki so samostojno vodili ustvarjalno delavnico za otroke.

Hvala vsem, ki ste na svoj način prispevali v šolski sklad za boljši jutri vseh naših učencev.

Lilijana Sulič in Jasna Černic

Dostopnost