eduroam logo

varna_sola_vabilo_08 shema_solskega_sadja_2 tom1 zdravasola safe_si_17_png uzivajmo_v_zdravju_logo Znak_projekt sio2020_1 nama_poti_logo

safe.si

Na strani je 29 gostov in ni članov .

Pogovorne ure

Starši sproti spremljate učni uspeh in napredek otroka na pogovornih urah in roditeljskih sestankih. Prosimo, da vašo udeležbo na pogovornih urah najavite razredniku, kar bo pripomoglo k učinkovitejši izpeljavi pogovornih ur.

* Dopoldanske pogovorne ure

* Popoldanske pogovorne ure

 

Popoldanske pogovorne ure od 16.00 do 17.00

Matična šola
Podružnica Ledine
9. oktober 2018 2. oktober 2018
13. november 2018 6. november 2018
11. december 2018 4. december 2018
15. januar 2019 8. januar 2019
12. februar 2019 5. februar 2019
12. marec 2019 12. marec 2019
9. april 2019 2. april 2019
14. maj 2019 7. maj 2019

Razpored popoldanskih pogovornih ur za šolsko leto 2018/19:

 

RAZREDNIKI

 

4. a

Nadja Živec

 učilnica 4. a

4. b

Iris Mohorič

 učilnica 4. b

4. c

Jana Filej Bremec

 učilnica 4. c

4. d Suzana Pertovt  učilnica 4. d
4. a - PB

Martina Fabčič

 učilnica 4. a
4. b - PB

Jana Sušanj

 učilnica 4. b
4. c - PB

Anja Praček

 učilnica 4. c
4. d - PB Keli Pintar učilnica 4. d
     

5. a

Mirjam Vuga

 učilnica 5. a

5. b Onorina Milost učilnica 5. b
5. c Tarin Turk Cink učilnica 5. c
5. d Irena Štrancar učilnica 5. d
5. a/b - PB Valetnina Volk učilnica 5. a
5. c/b - PB
Laura Ozebek

BIO

5. d/b - PB

Albert Pušnar

GOS

     
6. a Mojca Kuhar  učilnica TJA 2
6. b
Petra Brankovič  učilnica MAT 3
6. c
Nataša Štrancar  učilnica TJA 3

7. a

Andrej Minkuž

 kabinet TIT 1

7. b

Majda Šuligoj

 učilnica SLJ 2

7. c

Tanja Kogoj

 učilnica MAT 2

8. a

Aleš Bremec

 kabinet ŠPO 1

8. b

Tatjana Boscarol

 učilnica MAT 1

8. c

Darja Kašček

 učilnica KEM

8. d Mirjam Florijančič  učilnica DKE

9. a

Tanja Čutura

 učilnica GEO

9. b

Marina Rabzelj

 učilnica TJA 1

9. c

Katjuša Batič

 učilnica ZGO

 

SORAZREDNIKI

 

9. a

Vasja Zajc

 kabinet ŠPO 2

9. b

Suzana Harej

 govorilnica

9. c

Maja Maček

 učilnica SLJ 1

 

NERAZREDNIKI

Ana Kašček Bučinel kabinet ŠPO 1
Martina Bratuž učilnica NAR
Jože Štrukelj učilnica TIT 2
Hermina Ličen učilnica FIZ
Barbara Markič Gerbec kabinet KEM/BIO
Alenka Čelik učilnica SLJ 3
Jasmina Mikulič kabinet TJA/SLJ
Eleonora Ipavec Šaver učilnica GUM
Tanja Batistič Poljšak učilnica LUM
Laura Ozebek  učilnica BIO
Mojca Klinec  po dogovoru

 

 

Dopoldanske pogovorne ure za šolsko leto 2018/19 pa potekajo po naslednjem urniku enkrat tedensko od oktobra dalje:

 

  matična šola podružnica
0. šolska ura 7.30 - 8.15  
1. šolska ura 8.20 - 9.05
8.00 - 8.45
2. šolska ura 9.10 - 9. 55 8.50 - 9. 35
3. šolska ura 10.15 - 11.00 9.45 - 10.30
4. šolska ura 11.15 - 12.00  10.50 - 11.35
5. šolska ura 12.05 - 12.50  11.40 - 12.25 
6. šolska ura 12.55 - 13.40 12.30 - 13.15
7. šolska ura 13.45 - 14.30
 
8. šolska ura 14.35 - 15.20  

 

 

Razredna stopnja                                                         1. polletje

1.a Ljubinka Popović/Elizabeta Humar  torek, 5. šolska ura
1.b Tanja Gulin/Irena Puc  ponedeljek, 5. šolska ura
1.c Anja Prinčič/Magda Fajdiga  ponedeljak, 5. šolska ura
2.a Barbara Koncut  ponedeljak, 2. šolska ura
2.b Katja Klanjšček  četrtek, 5. šolska ura
2.c Tina Jarc  četrtek, 5. šolska ura
2.d Danjela Šinigoj  petek, 2. šolska ura
3.a Janja Kapelj  torek, 5. šolska ura
3.b Neva Polanc  torek, 4. šolska ura
3.c Anika Presl/Teheira L. Bolterstein  četrtek, 4. šolska ura
3.d Mateja Bavčar  četrtek, 4. šolska ura

4.a

Nadja Živec

 ponedeljek, 5. šolska ura

4.b

Iris Mohorič

 ponedeljek, 4. šolska ura, kabinet ŠPO 1

4.c

Jana Filej Bremec

 ponedeljek, 5. šolska ura, kabinet ŠPO 1
4. d Suzana Pertovt  ponedeljek, 5. šolska ura

5.a

Mirjam Vuga

 torek, predura, učilnica 5. a

5.b

Onorina Milost

 sreda, 4. šolska ura, učilnica 5. b

5.c

Tarin Turk Cink  sreda, 5. šolska ura, učilnica 5. c
5. d Irena Štrancar  sreda, 4. šolska ura, kabinet ŠPO 1

Učitelji podaljšanega bivanja

1.a Jasna Besednjak  torek, 5. šolska ura
1.b Monika Žigon Kokoravec  četrtek, 2. šolska ura
1.c Ingrid Humar  sreda, 5. šolska ura
1.d Martina Fabčič  četrtek, 4. šolska ura
2.a Sonja Abramič  petek, 3. šolska ura
2.b Tina Rajko  ponedeljek, 4. šolska ura
2. c Edvina Tomšič  torek, 5. šolska ura
2.d Milojka Štrukelj  sreda, 5. šolska ura
3.a Laura Debeljak  četrtek, 5. šolska ura
3.b Florjana Podgornik  četrtek, 5. šolska ura
3.c Anika Presl  četrtek, 4. šolska ura
3.d kombinacija več učiteljev  

4.a

Martina Fabčič

 četrtek, 4. šolska ura

4.b

Jana Sušanj

 petek, 5. šolska ura, kabinet ŠPO 1

4.c

Anja Praček

 petek, 3. šolska ura, učilnica 5. c

4.d Keli Pintar  ponedeljek, 5. šolska ura

5.a/b

Kaja Gomišček/Valentina Volk

 ponedeljek, 6. šolska ura

5.c/b Laura Ozebek  ponedeljek, 4. šolska ura, učilnica BIO
5.d/b Albert Pušnar  

Ostali učitelji, ki poučujejo na razredni stopnji

1. - 3. r Monika Žigon Kokoravec
TJA  
 4. r Anja Praček TJA  
4. r Jana Sušanj GUM, LUM  
5. cd Albert Pušnar LUM  
5. abc Marina Rabzelj TJA  
5. d Jasmina Mikulić TJA  
5. b Tanja B. Poljšak LUM  

 5. r

4., 5. r

 

 

Suzana Harej

Andrej Minkuž

Mojca Kuhar

Tanja Batistič Poljšak

Računalništvo - INR

Tehnika - INT

Italijanščina - N2I

Umetnost - INU

 

 

Predmetna stopnja

Razredniki                                                                               2. polletje

6. a
Mojca Kuhar TJA, IP  torek, 1. šolska ura, kabinet TJA
6. b Petra Brankovič MAT  torek, 1. šolska ura, učilnica MAT3
6. c
Nataša Štrancar TJA  četrtek, 3. šolska ura, kabinet TJA
       

7. a

Andrej Minkuž

TIT, LUM, IP

četrtek, 1. šolska ura, učilnicaTIT1

7. b

Majda Šuligoj

SLJ  petek, 4. šolska ura, kabinet SLJ

7. c

Tanja Kogoj

MAT, FIZ, IP

 ponedeljek, 2. šol. ura, uč. MAT 2

 

 

 

 

8.a

Aleš Bremec

ŠPO

 ponedeljek, 3. šol. ura, kabinet ŠPO 1

8.b

Tatjana Boscarol

MAT

 torek, 4. šol. ura, učilnica MAT 1

8.c

Darja Kašček

KEM, IP

 četrtek, 3. šol. ura, kabinet KEM

8. d Mirjam Florijančič    četrtek, 2. šolska ura, uč. DKE

 

 

 

 

9.a

Tanja Čutura

GEO, ZGO, DKE, IP

 petek, 3. šol. ura, učilnica GEO

9.b

Marina Rabzelj

TJA

 petek, 2. šol. ura, učilnica TJA 1

9.c

Katjuša Batič ZGO, IP  ponedeljek, 4. šol. ura, uč. ZGO

Sorazredniki

9. a

Vasja Zajc

ŠPO, IP

 

9. b

Suzana Harej

MAT, IP

ponedeljek, 2. šolska ura, govorilnica

9. c

Maja Maček

SLJ

 sreda, 1. šol. ura, učilnica SLJ 1

Nerazredniki

 Ana Kašček Bučinel  ŠPO, IP  petek, 4. šol. ura, kabinet ŠPO 1
 Martina Bratuž  NAR, IP  ponedeljek, 4. šol. ura, kabinet BIO
 Jože Štrukelj  TIT, IP  ponedeljek, 3. šol. ura, učilnica TIT 2
 Hermina Ličen  MAT, FIZ, OPZ  petek, 2. šolska ura, kabinet FIZ
 Barbara Markič Gerbec  SLJ  torek, 2. šol. ura, kabinet SLJ
 Alenka Čelik  SLJ  sreda, 2. šol. ura, učilnica SLJ 3
 jasmina Mikulič  TJA  sreda, 2. šolska ura, kabinet TJA
 Eleonora Ipavec Šaver  GUM, OPZ, MPZ  ponedeljek, 4. šolska ura, učilnica GUM
 Tanja Batistič Poljšak  LUM, IP  ponedeljek, 3. šolska ura, učilnica LUM
 Laura Ozebek  BIO, IP  ponedeljek, 4. šolska ura, učilnica BIO
 Mojca Klinec  BIO  po dogovoru

 

 

Naša spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja kvalitetne spletne storitve in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.